Martı Tur Hakkında

Martı Tur Turizm Hakkında

  1. Ana Sayfa
  2. Martı Tur Hakkında

Martı Tur Turizm izmir çıkışlı gunluk turlar Konaklamalı turlar İzmir hareketleri turlar


MARTITUR TURİZM 7 yılı aşan hizmeti ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren izmirgunluktur.com.tr, izmirgunluktur.com, turgezisepeti.com ve konaklamalitur.com siteleri ile yurt içi ve yurt dışı turlar konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. İnternet sitelerimiz sektörün en çok aranan kelimelerinde üst sıralarda olup siz değerli misafirlerimiz için her türlü kolaylık sağlanmıştır. Aynı zamanda gelişmiş iş ortaklığı ağımız sayesinde İzmir’in her yerinden acente sistemi yardımı ile (b2b) bilet alabileceğiniz gibi internet üzerinden kredi kartınız ile veya hesap numarası talep ederek cep telefonunuzdan dahi bilet alabilirsiniz.  
Hizmetlerimiz: 
Günlük Turlar (Günübirlik Kültür Turları – Kış Turizmi Turları – Festival Turları – Aquapark Turları - Tekne Turları) Yurt İçi Turları ( Karadeniz Turları – Kapadokya turları – Gap Turları – Likya Turları – Kıbrıs Turları) Yurt Dışı Turları ( Avrupa Turları – Balkan Turları – Yunan adları Turları) Uçak Bileti ( Türk Hava Yolları – Sun Express – Pegasus – Onur Air) Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonu Yurt içi Yolcu Transferi Private Hizmetler ( Kişiye Özel Turlar – VIP Tekne Kiralama – Konaklama hizmetleri – Uçak Kiralama – VİP Araç Kiralama) 
 
Tüm Yurt içi ve yurt dışı tur operasyonları tarafımızca D2 belgeli araçlar ve profesyonel rehberler ile yapılmaktadır. 
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren hizmet kalitesine verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede turizm sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, kesin çıkışlı iptali olamayan turlar ve uygun fiyat olmuştur. 
Sektörümüzdeki başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Martı Tur Turizm ltd şti. (İzmir MT Tur Seyahat Acentesi), gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir

Martı Tur Hakkında

Kişi Başı Tur Ücreti

TL

Martı Tur Hakkında

Kişi Başı Tur Ücreti

TL

Martı Tur Hakkında

Bir Gece Konaklamalı Eskişehir Ankara Turu

Konaklamalı Tur
Kişi Başı Tur Ücreti

3250 TL

Martı Tur Hakkında

İzmir Çıkışlı Gap Mezopotamya Turu İzmir Çıkışlı Mezopotamya Gap Turları

Konaklamalı Tur
Kişi Başı Tur Ücreti

12000 TL

martitur iletişim