Şile Ağvalı İstanbul Keyif Turu

İstanbul Turu İzmir Çıkışlı İstanbul Adalar Turu Şile Ağva Turu
Kişi Başı Tur Ücreti

4500 ₺ Başlıyan Fiyatlar İle

İstanbul hiç bu kadar keyifli olmamıştı. İzmir Çıkışlı istanbul şile ağva adalar turu

 • Konaklamalı Tur
 • Çarşamba - Cuma - Cumartesi - Pazar
 • Kültür Turu
 • Türkçe/İngilizce
image description

İzmir Hareketli İstanbul Turu İzmir Çıkışlı İstanbul Adalar Turu Şile Ağva Turu

AĞVA - ŞİLE - ŞİLE FENERİ - MİHRİMAH SULTAN CAMİİ - KANLICA - PİERRE LOTİ - DOLMABAHÇE SARAYI - MISIR ÇARŞISI - TAKSİM - GALATA - İSTİKLAL CADDESİ - KUM KAPI - KINALIADA- BURGAZADA- KAŞIKADASI - SİVRİADA - TAVŞAN ADASI - HEYBELİADA -  BÜYÜKADA

Tur tarihin bir gün öncesinde sizleri saat 00:00'da belirlenen yerlerden (üçyol, şirinyer, karşıyaka, bornova) aldıkta sonra gece yolculuğumuzu başlıyoruz.  İzmir çıkışlı Şile Ağvalı İstanbul turumuzda  ilk durağımız olan  Ağva’da kahvaltı yaptıktan sonra .Yeşilçay ve Göksu Deresi arasında kalan Ağva’nın keyfini çıkarıp aracımıza binerek Şile’ye doğru yola çıkıyoruz. . Ünlü Şile fenerini geziyor ve çay,kahve molamızın ardından Mimar Sinan tarafından yapılan Mihrimah sultan camiisini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Salacak Sahilinde vereceğimiz serbest zamanın ardından öğle yemeği molası veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz tekneyle Kız Kulesine gidebilir ve fotoğraf çektirebilir. Sonraasında  Kanlıca’ya geçiyor ve Meşur Kanlıca yoğurdundan tadıyoruz. Dileyen misafirlerimizin alışverişi sonrasında Otelimize doğru hareket ediyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE)

Turumuzun 2. gününde otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra  Haliç manzarası eşliğinde Pierre Loti tepesinde olmakta Manzara eşliğinde sabah kahvelerimizi içtikten hemen sonra Dolmabahçe Sarayın’a doğru yola çıkıyoruz.  Mısır çarşısında serbest zamanın ardından İstanbul’un meşhur semtlerinden biri olan TAKSİM’e geçiyoruz. Galata Köprüsü İstiklal Caddesini gezip  otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeğinden hemen sonra Kum Kapıya doğru aracımız hareket etmekte  Kum kapı eğlencesine katılıyoruz.

Gezimizin 3. gününde sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp,  Eminönü hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile Bükük adaya doğru yolculuğumuz başlıyor, Sırasıyla  KINALIADA, BURGAZADA, KAŞIKADASI, daha arkalarda, SİVRİADA, TAVŞAN ADASI, HEYBELİADA'yı görüyor ve son olarak BÜYÜKKADA'ya geçiyoruz.  Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz  bisiklet kiralayarak adayı dolaşabilir, yürüyüşler yapabilir veya hediyelik eşya tezgahlarında alışveriş yapabilirler, Daha sonrasında bizleri bekleyen aracımıza geçerek İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. Gece geç saatlerde İzmir'e varıp sizleri aldığımız yerlere geri bırakıyoruz.

Tur Programı

1.GÜN

Belirlenen yerlerden belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz.Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra İstanbul’a varıyoruz ve izmir çıkışlı şile ağva istanbul turumuza başlıyoruz. İzmir çıkışlı Şile Ağvalı İstanbul turumuza ilk durak Ağva’da kahvaltı yapıp.Yeşilçay ve Göksu Deresi arasında kalan Ağva’nın keyfini çıkarıp aracımıza binerek Şile’ye doğru gidiyoruz. Ünlü Şile fenerini geziyor ve çay,kahve molamızın ardından Mimar Sinan tarafından yapılan Mihrimah sultan camiisini ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimiz sonrasında Salacak sahilinde serbest zaman ve öğle yemeği molamızı yapıyoruz. Bu serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz tekne ile Kız Kulesi’ne gidebilir ve fotoğraf çekilebilir. Buradaki serbest zamanımızın ardın Kanlıca’ya geçiyor ve Meşur Kanlıca yoğurdundan tadıyoruz. Dileyen misafirlerimizin alışverişi sonrasında Otelimize doğru hareket ediyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE)

2.GÜN

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra ilk durağımız Haliç manzarası eşliğinde Pierre Loti tepesinde olmakta Manzara eşliğinde sabah kahvelerimizi içtikten hemen sonra Dolmabahçe Sarayın’a doğru yola çıkıyoruz. İki saat kadar sürücek gezimizde saray hayatını görüp, Eminönü’nden boğaz turumuza başlıyoruz.Boğaz turu esnasında göreceğimiz yerlerle ilgili rehberimizden bilgileri alıyor ardından Mısır çarşısında serbest zamanın ardından İstanbul’un meşhur semtlerinden biri olan TAKSİM’e geçiyoruz. Galata Köprüsü İstiklal Caddesini gezip  otelimize geçiyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE) Akşam Yemeğinden hemen sonra Kum Kapıya doğru aracımız hareket etmekte  Kum kapı eğlencesine katılıyoruz. Güzel ve keyifli bir gecenin ardından tekrar otelimize geçip konaklama yapıyoruz.

3.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Eminönü hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile Bükük adaya doğru yolculuğumuz başlıyor, Adalar tekne turunda ki Adalar motorumuza binerek sırasıyla uzaktan, KINALIADA, BURGAZADA, KAŞIKADASI, daha arkalarda, SİVRİADA, TAVŞAN ADASI, HEYBELİADA’yı görerek, en son olarak, adaların incisi BÜYÜKADA’ya varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz adanın doğa kokusunu içine çekmek, ağaçlarla kaplı dar sokaklarından geçerken, bakmaya doyamayacağı köşkleri ve manzarayı izlemek üzere, bisiklet kiralayarak adayı dolaşabilir, yürüyüşler yapabilir veya hediyelik eşya tezgahlarında alışveriş yapabilirler, Belirlenen saatte teknemizde buluşup Üsküdar a hareket ediyoruz , Üsküdar da bizleri aracımız karşılamakta Araçımıza binip keyifli turumuzu sonlandırıyor ve izmir e dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir başka Martı Tur Organizasyonunda buluşmak üzere istanbuldan ayrılıyor. Gece geç saatlerde izmir de olup izmir çıkışlı şile ağva istanbul turumuzu sonlandırıyoruz.

 

HAREKET NOKTALARIMIZ:
Karşıyaka Anıt Önü
Bornova Ege Üni Acil Önü
Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi Önü

NOT: Hareket saatleri ve rehberimizin numarası 1 gün önce sizlere SMS yolu ile bildirilecektir.

izmir çıkışlı Şile Ağvalı İstanbul Keyif Turu Detayları

İzmir Mt Tur Seyahat acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız

Konaklaması Olan Turlarda Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

 • Otobüsler: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıNeoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • Midibüsler: (18 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Otokar/Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • Minibüsler: (17’ye kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Vw Crafter: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter: 19+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı Mercedes Sprinter El: 17+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Dahil Olan Hizmetler

  *ULAŞIM

  *REHBERLİK

  *2GECE OTEL KONAKLAMASI

  *2SABAH KAHVALTISI 2AKŞAM YEMEĞİ

  *ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

  *MARTI TUR REFAKATİ

  *ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayan Hizmetler

  *İLK GÜN SABAH KAHVALTISI

  *ÖĞLE YEMEKLERİ

  *MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  *BOĞAZ TURU

  *ADALAR TEKNE TURU

  *KİŞİSEL HARCAMALAR

  *KUM KAPI EĞLENCESİ

Online Rezervasyon İçin www.martitur.com adresinden turumuzu satın alabilir.

İsterseniz Acenta Telefonlarımızdan Rezervasyon Yaptırabilir

Ulusal: 0850 840 90 32

WHATSAPP TAN BİZE ULAŞIN - 0539 643 24 24

Telefonlarımız ARA
0232 246 56 56
0232 463 48 68
0539 643 24 24
0555 831 87 87
0544 467 22 22

Tanıtım Videosu

martitur iletişim